Aplikacje mobilne

dedykowane aplikacje mobilne, natywne

Aplikacje Mobilne

dedykowane oprogramowanie działające na urządzeniach mobilnych

Dotarcie do użytkowników mobilnych to obecnie największe wyzwanie każdego projektanta, także nas. Aplikacja mobilna umożliwia dostęp do oferowanych towarów czy usług zawsze, kiedy będą tego potrzebowali. Niewątpliwie to podstawa w budowaniu relacji z klientami, dlatego GBT Group oferuje także takie usługi. Dzięki szerszej grupie odbiorców, łatwemu dostępowi do oferty firmy. Docieranie do mobilnych odbiorców jest obecnie możliwe dzięki responsywnej stronie www, lub natywnej aplikacji.


Tworzenie dla biznesu

Programowanie na Androida, iOS, Windows Phone

Rynek smartfonów z roku na rok się powiększa i obecnie mało kto nie używa smartfona na co dzień. Najpopularniejsze są platformy Android, iOS i Windows Phone. Wejścia na strony już w ponad 50% przypadków notowane są z urządzeń mobilnych. My skupiliśmy się na Androidzie i iOS. Aplikacje mogą być niezależne od strony firmowej, czy e-sklepu. Natywne aplikacje mobilne posiadają wiele zalet. Do głównych należą szybkość działania, płynność, niskie zużycie pamięci urządzenia, baterii, możliwość pracy także offline, wysoki poziom bezpieczeństwa. Warto podkreślić, że aplikacje działają na platformie systemowej, na którą zostały napisane. Dzięki temu może wykorzystać wszystkie funkcje platformy, może przechowywać więcej danych.

Do najbardziej znaczących zalet aplikacji natywnych należeć będą niewątpliwie szybsze działanie aplikacji, możliwość korzystania z przeglądarki w trybie offline, dostosowanie do znanych odbiorcom interfejsów, nie odbiegających od tych na stronie, wykorzystanie możliwości natywnych urządzenia, w tym żyroskop, GPS itp. w zakresie większym, niż w przeglądarce.

Biorąc pod uwagę wygodę użytkownika staramy się, by interfejs nie odbiegał znacznie od tego, do którego użytkownicy są przyzwyczajeni. Rozbudowa uzależniona jest od potrzeb przedsiębiorstwa, dla którego działamy. Kierujemy się w naszych projektach panującymi zasadami, by pozytywnie przejść weryfikację aplikacji, a wyobraźnię ograniczamy do mniejszych powierzchni ekranu. Nasze aplikacje mobilne połączymy z crm, sklepem i innymi systemami. Nasze aplikacje mobilne spełniają nawet najbardziej restrykcyjne normy. Jako projektanci dokładamy starań, by górować w rankingu AppStore poprzez spełnienie wymagań jakości i funkcjonalności iOS, tj. przejrzystość, szacunek i poczucie głębi. Dla klienta biznesowego wygląd, zachowanie się aplikacji i integracja funkcji to podstawa. Inne wymagania mają osoby korzystające z aplikacji dla rozrywki (np. z gier). Istotne np. dla sklepów internetowych jest umożliwienie wycofania się klienta z operacji w każdym momencie. Odnośnie systemu Android nasze działania dostosowane są do wymogów formalnych i technicznych. Prowadzimy testy konkretnych rozwiązań mobilnych na wszelkich dostępnych urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety), a także oferujemy wsparcie powdrożeniowe i stały rozwój aplikacji oparty na statystykach i sugestiach, a także zgłoszonych problemach korzystających z naszych usług i aplikacji.

Masz pytania?

Chcesz wyceny?

skontaktuj się z Nami:

Stale rozwijamy swoje umiejętności

tworzymy aplikacje przejrzyste, intuicyjne i co ważne, dostępne na smartfony i tablety. Produkt końcowy przed wdrożeniem jest testowany przez ekspertów, by nie było błędów i niedociągnięć. Udoskonalamy nasze produkty będące pod stałą kontrolą wraz ze zmianami technologicznymi.

Na etapie publikacji zaopatrujemy klienta w konto deweloperskie i przygotowujemy aplikacje do prezentacji szerszej grupie odbiorców w sklepie. W głównej mierze nasze działania skupiają się na integracji aplikacji i dostosowaniu do potrzeb nawet najbardziej wymagających. Każdy, kto nam zaufa traktowany jest z szacunkiem, a wszelkie sugestie, pomysły i rozwiązania konsultujemy i sukcesywnie wdrażamy.

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?
Zobacz ile możesz zyskać.