sklepy internetowe i rozwiązania

e-commerce B2B, B2C

rozwiązania e-commerce

skuteczne systemy sprzedażowe dostosowane do twoich potrzeb


skuteczne systemy </p> <p>sprzedażowe bielsko-biała, katowice

Sprzedaż online wiedzie prym na rynku. Według statystyk coraz bardziej rośnie zainteresowanie zakupami w sieci. Rosnąca konkurencja, zapotrzebowanie na towary i usługi z różnych branży powoduje, że wielu sprzedających szuka skutecznych metod reklamowania się wykorzystując dostępne, najczęściej darmowe, miejsca na blogach czy forach, portalach społecznościowych itp. Działania takie, mniej lub bardziej przemyślane i skuteczne, są powszechne. Jednak przemyślana kampania pomaga budować wizerunek marki i dbać o relacje z klientami, pozyskiwać nowych odbiorców. Badania dowodzą, że z roku na rok wzrasta liczba klientów sklepów internetowych.

rynek e-commerce

stale się rozwija i wprowadza rozwiązania, których pozazdrościć nam mogą zachodni przedsiębiorcy. Sam sklep internetowy to dopiero początek. GBTGroup, oprócz usług związanych z projektowaniem i realizacją sklepów internetowych zajmuje się automatyzacją procesu sprzedażowego po to, by ułatwić korzystanie z takich zakupów i przyciągać nowych klientów, dla których wprowadzane innowacje są ciekawe i praktyczne.

Nasze systemy wspierają handel internetowy, a wykorzystanie wielu dostępnych technologii umożliwia obsługę kilku kanałów sprzedażowych. Wiąże się z tym większa możliwość obsługi klientów, przyspieszając obsługę i zadowolenie kupujących. Dzięki naszym rozwiązaniom unika się błędów przy realizacji zamówień. Wiele branż odnotowuje zwiększenie obrotów i zysków wynikające z prowadzenia sprzedaży online. Dzięki nam zintegrujecie Państwo platformy zakupowe, systemy opinii i komentarzy z systemem handlowo-magazynowym itd. Obsługa sklepu nie będzie zatem wymagała zaangażowania pracowników działu sprzedaży w takim stopniu, jak dotychczas. Odpowiednia szata graficzna, działania marketingowe i systemy CRM (jeden kanał to równocześnie mniejsze ryzyko pomyłek, oszczędność czasu i satysfakcja klientów). Wprowadzamy panel klienta ( związany z obsługą w firmie, poprawę danych, wgląd w historię, sprzedaż, rozliczenia), katalogi towarowe (ułatwiające analizę i porównanie ofert, definiowanie zapytań itp.), obsługę zamówień – to niebywała oszczędność czasu dla obu stron. Dzięki naszym rozwiązaniom B2B i B2C (poprzez odpowiednie konfiguracje) i podejściu do zarządzania można zyskać, i to wiele. Dla wymagających jesteśmy w stanie zrealizować rozwiązania dedykowane o różnym przeznaczeniu (np. programy lojalnościowe czy pasaże handlowe).

Sklepy internetowe

Narzędzie to umożliwia dostęp do naszej oferty szerokiej grupie odbiorców. Jest dość tani, a oszczędności wynikają także z braku potrzeby wynajmowania pomieszczeń handlowych. Wydatki na sklep online zależne są m.in. od modelu i sposobu prowadzenia witryny. Często klienci wstępnie próbują samodzielnie stworzyć i prowadzić sklep internetowy. Niestety bez odpowiedniej wiedzy, przygotowanie sklepu pod względem merytorycznym bywa dla nich nieosiągalne. Nie można zapominać o SEO, by skutecznie pozycjonować sklep w wyszukiwarce i zyskać więcej nowych klientów górując nad konkurencją.

Dla klientów zdecydowanych na stałą współpracę znajdujemy nie tylko innowacyjne rozwiązania, odpowiednie opracowanie strategii, ale także wprowadzamy wiele ciekawych i skutecznych rozwiązań. Jedną z bardziej popularnych są aukcje internetowe wspomagające chociażby pracę takiego e-sklepu. Mogą one być także szybką metodą zbytu towarów, bądź narzędziem zintegrowanym ze sklepem w sposób automatyczny. W dobie smartfonów i tabletów niewątpliwie znaczenie ma sprzedaż mobilna dostosowana do takich urządzeń mobilnych.

Nasza firma oferuje także bogata ofertę reklamy sklepu

Sukces e-handlu to nie tylko udostępnienie oferty klientowi, ale również sztuka wyszukiwania klienta zainteresowanego naszymi produktami. Nasze kampanie adwords, w oparciu o dostępny budżet, skutecznie promuje i reklamuje towary i usługi klienta. Oczywiście docieramy na strony związane tematycznie z produktami klienta i przeszukiwanymi przez wybrane grupy odbiorców. Opieramy się na szczegółowych analizach i wejściach użytkowników z poszczególnych stron na stronę klienta. Proces jest dość skomplikowany, aczkolwiek skuteczny. Stosujemy także tanią reklamę Social Media. Popularnością cieszą się również profesjonalne teksty na blogach sklepowych i tematycznych. Bardzo duże uznanie mają także ci, którzy postrzegani są jako eksperci w danej branży. W imieniu klientów staramy się skutecznie prowadzić tematyczne rozmowy na forach. Możliwości taniego i skutecznego reklamowania jest sporo. Dzięki nam można zastosować te najbardziej skuteczne.

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?
Zobacz ile możesz zyskać.