Sprzęt i serwis

W dobie Internetu niezbędny w każdej branży jest odpowiednio dopasowany do potrzeb sprzęt komputerowy i jego serwis. Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne, począwszy od podstawowych zestawów roboczych (laptopy, PC) wraz z akcesoriami (monitory, drukarki itp.), ale także specjalistyczne oprogramowania, systemy sieciowe (serwery, routery), po skomplikowane systemy telekomunikacyjne UNIFY.

Infrastruktura informatyczna organizowana

przez GBT Group skutecznie pozwala na zarządzanie przedsiębiorstwami, instytucjami. Wiadomym jest, że zależy od ludzi, procesów i technologii. My mamy wszystkie te elementy. Wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie pracowników, opracowaliśmy sprawdzone niejednokrotnie procesy informatyczne, a technologie wykorzystujemy tylko najnowsze i niezawodne. Potrzeby klientów biznesowych szybko się zmieniają – my nadążamy za tymi zmianami, dbając dodatkowo o jak najwyższe bezpieczeństwo danych. Sukcesywnie przeprowadzamy audyty, by systemy były sprawne i działały bez zakłóceń.

Idealna struktura IT usprawnia działania firmy

Na rynku dostępnych jest mnóstwo programów, sprzętu i innych rozwiązań. My zaprojektujemy i zrealizujemy każdy projekt informatyczny tak, by miały odzwierciedlenie w wydajności firmy i przepływie informacji. Dobierzemy sprzęt i akcesoria, oprogramowanie najwyższej jakości. Dzięki naszemu wsparciu nie tylko możliwe będzie dobranie sprzętu mniej kosztownego, a spełniającego swoje zadania. Zwiększymy bezpieczeństwo (nasz serwis poleca ESET), ułatwimy zarządzanie strukturami i działami odpowiedzialnymi za ich obsługę.

Jednostki Edukacyjne oraz no-profit

Jesteśmy w stanie dla szkół i organizacji no-profit przygotować wyjątkowe oferty z indywidualnymi warunkami cenowymi. Zakres to sprzęt oraz oprogramowanie. Zapraszamy do wysłania zapytania.

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?
Zobacz ile możesz zyskać.