działania jako Agencja Reklamowa

tworzenie logotypu, wizytówek, ulotek, księgi znaku itp.

Wizerunek firmy to podstawa sukcesu. Nasze usługi, niemal nieograniczone, to głównie prezentowanie firmy klientom. Stworzymy nowoczesne logo z pełną księgą znaku, zapewnimy wizualizację, materiały reklamowe (wizytówki, foldery, ulotki itd.) oraz zadbamy o branding. Budowanie świadomości marki to bardzo ważny element strategii marketingowej i dalszego działania firmy. Zgodnie z definicją branding to budowanie świadomości marki. Nasze działania doprowadzą do tego, że firma będzie rozpoznawalna i ceniona na rynku. Dotrzemy do określonej grupy docelowej, by klienci kojarzyli markę z konkretnym produktem/usługą bez problemu. Współpracując z nami zyskacie Państwo wybór odpowiedniej nazwy marki, projekt logo, haseł reklamowych czy strony internetowej, połączonych w jedną całość. Dzięki takim zabiegom zwiększycie nie tylko rozpoznawalność, ale i znacznie zainteresowanie asortymentem i renomą. Oferujemy działania w ramach personal branding i employer branding.

Oczywiście na sukces składa się wiele czynników. Nasze projekty to gwarancja osiągnięcia zamierzonego celu w dość krótkim czasie i stała „pielęgnacja” naszych działań na każdym etapie współpracy, a w miarę potrzeb także w późniejszym czasie.
Nasz projekt zaczynamy od analizy firmy związanej z poznaniem jej charakteru, grupy odbiorców, asortymentu, branży, pozycji na rynku. GBT Group oferuje pełny zakres usług projektowych, począwszy od grafiki wykorzystywanej w sieci (serwisy internetowe, banery), po projekty wektorowe (logotyp, ulotki, foldery, katalogi i gadżety) dostosowane do potrzeb klienta i wpływające na wizerunek. Wykorzystując najnowsze technologie i panujące trendy zrobimy wszystko, by marka była rozpoznawalna i pamiętana.

Identyfikacja wizualna

Większość z nas zapamiętuje to, co widzi. Dlatego też wybory dokonywane są intuicyjnie, w oparciu o zapamiętane szczegóły. Aby produkt czy usługa wyróżniły się wśród konkurencji należy zadbać o identyfikację wizualną.
Profesjonalnie uzupełniamy różne elementy, by stworzyć wizerunek firmy naszego klienta. Logotyp charakteryzuje cele i wartości firmy. Wizerunek należy tworzyć etapami. Począwszy od logo firmy, po wizytówki, firmowy papier i teczki z logo. Warto pomyśleć także o wzorach wykorzystywanych dokumentów, czy szablonów. Następne etapy to projektowanie reklamy papierowej, plakatów i folderów, banerów reklamowych i materiałów do druku. Naszym atutem jest projekt i wykonanie profesjonalnej strony internetowej itp.
Grafika wysokiej jakości.

W tworzeniu i projektach graficznych wykorzystywane są umiejętności naszego zespołu, lata doświadczeń, znajomość rynku i potrzeb klientów. Projekty w naszym wykonaniu są unikatowe, charakterystyczne i ponadczasowe. Zdajemy sobie sprawę, że tworzenie wizualnej identyfikacji wiąże się nie tylko z budowaniem zaufania do marki, ale i targetowania produktu/usługi. Od naszych działań zależy czy wizerunek będzie odpychał, czy bardziej przyciągał klientów.

Reasumując, dla naszego klienta, oferujemy pełny zakres usług związany z projektowaniem:

  • stron internetowych, także responywnych, na najwyższym poziomie
  • sklepów internetowych, platformy sprzedażowej na wysokim poziomie
  • Skórek, tekstów na blogi
  • landing page
  • logo i identyfikacja wizualna, w tym koperty, papier firmowy itd.
  • plakaty, ulotki, materiały graficzne np. slajdy, plansze czy prezentacje
  • reklamy wielkoformatowej
  • projekty do druku wraz z realizacją (pudła, kartony, etykiety, kalendarze, reklama prasowa i medialna, standy, roll-upy, metki itd.
  • projekt aplikacji i reklam na social media wraz z banerami statycznymi.

Dzięki naszemu zaangażowaniu każdy etap tworzenia dopracowany jest do perfekcji, zgodnie z założeniami kampanii i wymaganiami klienta, w ściśle określonym budżecie, który wstępnie jest ustalony na naszych spotkaniach czy w ramach kontaktu online.

Każdy etap stale jest monitorowany przez naszych projektantów i wykonawców. Mamy świadomość, że dobry design wpływa nie tylko na wizerunek firmy, ale i poprawę komunikacji między naszym klientem, a jego odbiorcami. To zdecydowanie ma znaczenie w budowaniu znacznej przewagi nad konkurencją. Staramy się wyeksponować najlepsze cechy firmy poprzez czytelny i jasny design, poprawiający przekaz i odbiór projektów. Projektujemy user experience tzn. zwracając uwagę na to, by interakcja z produktami była przyjemna dla użytkownika, a produkt będzie atrakcyjny i zachęcająco przedstawiony, funkcjonalny i użyteczny, często testowany przez użytkownika.
Oczywiście na każdym etapie naszych działań, oprócz naszej wizji skupiamy się na osiąganiu celów naszego klienta, biorąc pod uwagę wszelkie pomysły, sugestie i krytykę, która na szczęście często się nie zdarza.

Identyfikacja wizualna Bielsko-Biała

agencja reklamowa bielsko

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?
Zobacz ile możesz zyskać.