Produkcja Filmów

produkcja video, prezentacji, filmy promocyjne

Realizacje Video 4k, HD

stworzyliśmy osobną markę DOTTO VIDEO™

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza marka skupiła swoją uwagę na realizacjach video i animacjach. Dotto Studio znajduję się w malowniczej miejscowości obok Bielska-Białej, Katowic. Często jednak pracujemy w Warszawie.


Realizujemy projekty z duszą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Jeżeli znudziło Cię standardowe podejście do video zgłoś się do nas. W Dotto Video™ każda
sekunda nagrania kształtuję rzeczywistość.


produkcja wideo bielsko

Spoty reklamowe, prezentacje i teledyski to dość popularna forma reklamy. W tworzeniu i realizacji projektów wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne, profesjonalny sprzęt do produkcji filmowej. Dzięki precyzyjnie określonym celom kampanii jesteśmy w stanie zaplanować jej przebieg od momentu powstania pomysłu, po jego realizację. Materiał może doskonale uzupełnić strategię wizerunkową i marketingową klienta.

Video uznawane jest za najbardziej rozwijająca i skuteczną formę reklamy.

Wykorzystując Internet można przedstawić w przyjazny dla klienta sposób ofertę łącząc siłę obrazu, tekstu i muzyki. Oddziaływanie na zmysły jest niezmiernie ważne. Nasza praca polega na dobraniu takiej strategii, by klient zyskał popularność i zainteresowanie wśród większości odbiorców. Zajmujemy się scenariuszem, nagraniem (wraz z doborem aktorów, muzyki i miejsca), montażem i podkładem lektora, umieścimy nagranie w popularnych serwisach i YouTube. To właśnie tam filmy oglądane są najczęściej. W pracy wykorzystujemy najnowsze standardy.

Obecnie na topie jest rozdzielczość 4K, w której realizujemy nasze filmy. Na czym polega? Oferuje znakomita jakość, responywność, widoczność projekcyjną i co za tym idzie – większą liczbę dostrzegalnych detali. Format 4K to szacowana ilość 4000 pikseli w linii poziomej (dotychczas standard wynosił 1080 pikseli dla Full HD). Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest uchwycenie tego, co do tej pory było nieuchwytne. Sekwencja klatek pozwala zarejestrować to, czego oczekujemy w świetnej jakości.

Takie nagrania emitowane w popularnych serwisach czy YouTube nie zostaną pominięte, a więc możliwe będzie wykorzystanie tego, czego oczekujemy i zyskanie grona odbiorców, z których znaczna część zainteresuje się szczegółami oferty firmy. Najnowsze technologie i inne niż konkurencji rozwiązania w strategii marketingowej stawiają naszych klientów na szczycie.

Produkcja Filmowa Dotto Video

produkcja filmów Bielsko-Biała

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?
Zobacz ile możesz zyskać.