Strony internetowe

landing page, microsite Bielsko-Biała, Jaworze

NASZ ZESPÓŁ zadba o

Twoją STRONĘ INTERNETOWĄ

Zwiększ swoją widoczność w sieci

Obecnie dobra strona internetowa to podstawa. Coraz więcej osób poszukuje danego produktu/usługi w sieci. Profesjonalna strona świadczy o firmie, a odpowiednia jej „pielęgnacja” pozwala na zwiększenie zainteresowania i wzmocnieniu pozycji firmy na rynku.

Dobra strona to same korzyści, dlatego taka inwestycja się opłaca. Dzięki współpracy z nami zyskają Państwo nowoczesną stronę, dopasowaną do potrzeb i oczekiwań każdego. Jakie płyną z tego korzyści?
Przede wszystkim klienci będą mieli ułatwiony dostęp do informacji o usługach i produktach z oferty firmy. Na stronie możliwe jest bowiem umieszczenie nie tylko podstawowych danych, ale i reklamy, nietypowych rozwiązań i ułatwienie kontaktu, płatności i innych.

Profesjonalnie przygotowana strona świadczy

o tym, że przedsiębiorstwo działa prężnie, jest elastyczne i otwarte na nowe technologie. Nawet wymagający klienci docenią to i chętnie rozpoczną współpracę. Odpowiednio przemyślana strona, widoczna w sieci sprawi, że marka stanie się doceniana i rozpoznawalna. Taki cel osiągniemy wspólnie. Podążamy za najnowszymi trendami technicznymi i marketingowymi, by elementy te współgrały i spełniały swoje cele.

Pierwsza istotna decyzją jest domena i hosting. To od naszych oczekiwań i potrzeb powinno zależeć, jakie wybierzemy. Niestety wiele osób kieruje się w tym przypadku ceną – to podstawowy błąd. Dzięki nam klienci ich nie popełniają.
Domena jest bardzo ważna. Wybór powinien być poprzedzony analizą celów firmy, zasięgiem terytorialnym itd. Domeny .pl są zwykle najdroższe, choć nie tak drogie jak jeszcze kilka lat temu. Można znaleźć promocje i za pierwszy rok płacić symbolicznie.
Hosting udostępnia ustalona ilość miejsca na serwerze. Jest to niezbędne, by utrzymać stronę. Cena uzależniona jest od strony internetowej i jej przeznaczenia. Inne cenniki obowiązują firmy regionalne, dla których strona ma być wizytówka w sieci, a inne firmy o działaniu szerszym, np. sklep internetowy – wówczas w grę wchodzą dodatkowe opcje.
Oczywiście stronę internetową można zrobić samodzielnie, bez większych problemów, w kreatorze. Ale warto zastanowić się czemu ma strona służyć – im większe oczekiwania, tym bardziej warto zainwestować we współpracę z nami.
Kontakt i informacja zwrotna to kolejna zaleta dobrej strony. Dzisiaj klienci dokonują wstępnej selekcji w sieci. Preferują komunikację mailową i dostęp do oferty online. Nasze strony posiadają zwykle formularz kontaktowy czy możliwość łączenia z konsultantem. Takie opcje mają także znaczenie przy analityce internetowej – można uzyskać informacje o liczbie odwiedzin, co np. ułatwi planowanie kolejnych strategii marketingowych czy zmian w oparciu o zachodzące zmiany na rynku.

Odpowiednia widoczność strony w sieci i profesjonalne jej przygotowanie, nawet jeśli firma nie prowadzi działalności online, powoduje wzrost konkurencyjności, a w przyszłości owocuje poszerzeniem kanałów sprzedaży o np. sklep internetowy. Dodatkowo strona jest idealnym obecnie nośnikiem nowoczesnej i skutecznej reklamy. Profesjonalnie zadbamy o wizerunek w sieci i nowoczesną stronę, dzięki której łatwiej można będzie odnaleźć firmę w sieci i zaskoczyć i klienta, i konkurencje. Nasze strony odpowiadają najnowszym standardom, dostosowane są również do urządzeń mobilnych. Począwszy od projektowania strony po efekt końcowy staramy się podążać za najnowszymi standardami SEO.

Nasza Oferta Obejmuje

strony firmowe, landing page i microsite.

Pracując nad stroną firmową na wstępie rozpoznamy potrzeby firmy, zaprojektujemy koncepcję strony w oparciu o dostępny budżet, dobierzemy szatę graficzną opierając się na najnowszych trendach i wykorzystując inne, oferowane przez nas materiały video, teksty czy zdjęcia. Klienci samodzielnie będą mogli dokonywać zmian i aktualizacji na stronie bez ponoszenia dodatkowych opłat. Po przejściu tych etapów nastąpi instalacja i premiera strony – to ważny moment w drodze do sukcesu. W razie potrzeby zbadamy ruch na stronie i naniesiemy poprawki. Zajmiemy się także odpowiednią promocją, bo dzisiaj sama strona to zbyt mało, by osiągać sukces.

Nasi eksperci zajmują się nie tylko tworzeniem stron

ale także ich odpowiednią „ pielęgnacją”, tj. w szczególności tworzeniem tekstów na stronę, które powodują wzrost pozycji w wyszukiwarce, szybsze odnalezienie strony przez klientów i skuteczne pozycjonowanie. O tym, jak to robimy można przeczytać w odpowiedniej zakładce na naszej stronie. W skrócie – teksty na stronę powinny być oryginalne, niepowtarzalne, wyczerpujące temat, merytoryczne i w miarę krótkie. Nasze teksty niewątpliwie wyróżniają się na tle miliardów innych w sieci, co sprawia, że są czytane i skuteczne. A o to nam chodzi.

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?
Zobacz ile możesz zyskać.